Spoštovane učenke in učenci, dragi starši!

Z veseljem vam sporočamo, da je Celje postalo šele četrto slovensko mesto, ki poleg Maribora, Ljubljane in Kranja gosti Konfucijevo učilnico. Le-ta je svoj novi dom našla v prostorih Gimnazije Celje – Center, ki je k sodelovanju povabila še našo šolo ter OŠ Lava, II. OŠ Celje, osnovno šolo in vrtec Dobje, Osrednjo knjižnico Celje in Srednjo šolo za gostinstvo in turizem Celje. Skupaj si bomo sodelujoče organizacije prizadevale, da celjskim otrokom in mladostnikom ponudimo možnost, da spoznajo kitajsko kulturo, jezik in kulinariko, se preizkusijo v borilnih veščinah ter plesu in še kaj zanimivega se bo našlo.

Vse te dejavnosti bodo za otroke povsem brezplačne, tako da vas vljudno vabimo, da razmislite o tem, če bi vas program Konfucijeve učilnice utegnil zanimati. Delavnice bomo izvajali po naslednjem urniku:

– učenci 1. – 3. razreda ob petkih med 12.50 in 14.30

– učenci 4. in 5. razreda ob četrtkih med 12.50 in 14.30

– učenci 6. – 9. razreda ob ponedeljkih in sredah med 7.30 in 8.15

Prijave bomo pričeli zbirati v novem šolskem letu. Do takrat pa veliko smeha, zabave, sproščenih in sončnih počitniških dni ter prijetno poletje!