Skupaj z obiskom paraolimpijcev na III. OŠ Celje smo MEPI-jevci III. OŠ Celje sobotno dopoldne preživeli na šoli, saj smo imeli prav posebno nalogo. Naše goste, ki so pripotovali od daleč, da bi našim učencem prikazali, kako tudi invalidne osebe lahko še vedno živijo polno in športno življenje, smo namreč povabili tudi medse na manjšo pogostitev. III. OŠ Celje je namreč vedno gostoljubna, zato smo mepijevci zavihali rokave in našim gostom pripravili nekaj malega za pod zob, da so lažje nadaljevali z delavnicami. Na ta način smo se prav tako urili pri naših kuharskih in fotografskih spretnostih, saj sta kuhanje in fotografija hkrati naši izbrani veščini, ki ju moramo do konca šolskega leta še dodobra izpiliti. Po besedah naših gostov nam je odlično uspelo, saj so z veseljem pojedli vse, kar smo pripravili. Najbolj ponosni pa smo bili na naš bananin tarte tatin, za katerega nam je idejo dal sam g. Ramsay. Verjamemo, da bi tudi on bil zadovoljen z našo sladico.

Mepijevci III. OŠ Celje