V četrtek, 7. 2. 2019, smo učenci naše šole premierno uprizorili igro Mary Poppins. V dopoldanskem času  smo nastopili za učitelje in učence OŠ Frana Kranjca in naše III. OŠ, zvečer pa še za starše, učitelje in upokojene učitelje naše šole.

Gledalcem smo pričarali igrivi svet domišljije, glasbe in plesa ter ga popestrili s ščepcem čarovnije. Z našo varuško Mary smo stopili  v sliko, pili iz stekleničke, v kateri je veliko različnih okusov, pogledali v torbo, ki je premajhna za vse stvari, ki so v njej, in prižgali zvezde.

Zdaj ko jo je odnesel zahodni veter in smo ostali brez nje, upamo, da nam jo vzhodnik kmalu spet prinese.

Igralci, plesalke, instrumentalisti in pevke so opravili izjemno delo in zato smo nanje zelo ponosni.

Hvala vsem, ki ste na kakršen koli način sodelovali pri ustvarjanju predstave.

Mentorica predstave: Simona Zupančič

DOPOLDANSKI UPRIZORITVI: