Kdaj ste dobili svoj prvi telefon? Stavimo, da ste ga po nakupu novega le pospravili v predal in nanj pozabili. Zdaj sameva in na njem se nabira prah.

Sporočamo, da imate v petek, 18. 3. 2022, priložnost, da svojemu staremu telefonu pomagate, tako da bo iz njega ponovno nastalo nekaj koristnega.

Na naši šoli organiziramo akcijo Foniraj!, kjer zbiramo vaše stare, pokvarjene, razbite ali na drugačen način neuporabne telefone, ki si želijo, da bi postali nekaj novega in uporabnega. Zbrane telefone bomo namreč poslali na podjetje Blok d. o. o., ki se ukvarja z reciklažo. Za vsak kilogram zbranih telefonov bomo v šolski sklad prejeli 2 €.

Pobrskajte po svojih predalih, vprašajte svoje starše, babice, dedke in druge sorodnike. V petek telefone prinesite v šolo in med poukom vas bodo obiskali devetošolci podjetniki, ki bodo vaše prispevke zbrali v posebno škatlo. Vsak, ki bo prispeval, bo lahko sodeloval v nagradni igri, kjer bomo po končani akciji izžrebali 3 srečne prejemnike nagrad.

FONIRAJMO!

Mladi podjetniki in mentor Tadej Gregorc