V času brez posebnih epidemioloških ukrepov bodo v šolskem letu 2022/23 popoldanske govorilne ure TRETJI DELOVNI TOREK v mesecu po šolskem koledarju od 16.00 do 18.00. Dopoldanske govorilne ure bodo vsak teden po spodnjem razporedu, razen v tednu, ko bodo potekale popoldanske GU. Starši se morate na dopoldanske GU učitelju, ki ga želite obiskati, najaviti vsaj en dan prej.

PREDMETNA STOPNJA

UČITELJ

RAZREDNIK

PREDMET

PROSTOR POP. GU

PROSTOR IN ČAS DOP. GU

VESNA KAČIČ

6. a

 

MATEMATIKA, TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA

Matematika III

(2. nad.)

TOREK

11.10-11.55

Matematična uč. III

(1. nad.)

LEA PODPEČAN

6. b

 

MATEMATIKA

 

Matematična učilnica I

(1. nad.)

PONEDELJEK

8.20-9.05

Matematična uč. I

(1. nad.)

 

ROMANA DAUGUL

 

7. a

SLOVENŠČINA

Slovenska učilnica II

(pritličje)

PONEDELJEK

10.20-11.05

Slovenska uč. II

(pritličje)

METKA VAJDIČ

7. b

ANGLEŠČINA (+5. a), SLOVENŠČINA

 

Angleška učilnica I

(1. nad.)

ČETRTEK

11.10-11.55

Angleška uč. I

(1. nad.)

ŠPELA UDE

8. a

BIOLOGIJA, NARAVOSLOVJE

GOSPODINJSTVO,

OIP-SODOBNA PRIPRAVA HRANE

Gospodinjska učilnica

(klet)

TOREK

9.10-9.55

Gospodinjska uč.

(klet)

ŠPELA LIPUŠ

8. b

GLASBENA UMETNOST

(+ 5. b in 5. c), NIP-UMETNOST, OIP-GLASBENI PROJEKTI

 

Glasbena učilnica

(1. nad.)

PETEK

9.10-9.55

Glasbena uč.

(1. nad.)

MELITA KOSABER

 

9. a

KEMIJA, BIOLOGIJA,

NARAVOSLOVJE,

OIP-RASTLINE IN ČLOVEK

Učilnica za FIKE

(2. nad.)

TOREK

10.20-11.05

Kabinet za FIKE

(2. nad.)

MARINKA ŠPAN

9. b

 

MATEMATIKA, FIZIKA,

 

Matematična učilnica II

(1. nad.)

SREDA

10.20-11.05

Angleška uč. II

(1. nad.)

ANAMARIJA LAH ŠUSTER

 

 

SLOVENŠČINA,

OIP-NEMŠČINA I, II

 

Slovenska učilnica I

(pritličje)

TOREK

11.10-11.55

Učilnica ISP

(klet)

TOMO GOLOB

 

ZGODOVINA, GEOGRAFIJA

 

Zgodovinska učilnica

(1. nad.)

ČETRTEK

10.20-11.05

Zgodovinska uč.

(1. nad.)

MATEJ MOČNIK

 

ANGLEŠČINA

(+ 4. a, 4. b, 5. c),

 

Angleška učilnica III

(1. nad.)

PONEDELJEK

10.20-11.05

Učilnica za GEO

(1. nad.)

NATAŠA SLAPNIK

 

ANGLEŠČINA

(+2. r., 3. r. in 5. b)

NIP-NEMŠČINA 4., 5., 6.r.

Angleška učilnica II

(1. nad.)

SREDA

10.20-11.05

Učilnica za GEO

(1. nad.)

PETER ČANJI

 

 

 ANGLEŠČINA, DKE, OPB, JV

 

Učilnica za geografijo

(1. nad.)

ČETRTEK

8.20-9.05

Zgodovinska uč.

(1. nad.)

MOJCA GODEC

 

NIP-RAČUNALNIŠTVO

OIP-RAČUNALNIŠKA OMREŽJA, MULTIMEDIJA,

UREJANJE BESEDIL

Računalniška učilnica I

(pritličje)

TOREK

8.20-9.05

Računalniška uč. (pritličje)

URŠKA GLAVNIK

 

LIKOVNA UMETNOST,

OIP-LIKOVNO  SNOVANJE 3

Likovna učilnica

(klet)

PETEK

8.20-9.05

Likovna uč.

(klet)

ANTON GOLNAR

 

ŠPORT, OIP-IZBRANI ŠPORT, ŠSS, ŠZZ, NIP-ŠPORT (4. IN 5. RAZRED), OPB

 

Kabinet ŠPO pri telovadnici

(pritličje)

 

TOREK

8.20-9.05

Kabinet ŠPO

(pritličje)

MAJA JERIČ

 

ZGODOVINA, OPB

Učilnica OPB

(klet)

PONEDELJEK

11.10-11.55

Učilnica OPB

(klet)

LUCIJA VRHOVŠEK JANČIČ

 

ŠPORT (+ 5. b),

OIP-ŠPORT ZA SPROSTITEV, NIP-ŠPORT (4. in 5. RAZRED)

 

Kabinet ŠPO pri telovadnici

(pritličje)

 

ČETRTEK

11.10-11.55

Kabinet ŠPO

(pritličje)

URŠKA SOTLER

 

GEO, OIP-TURISTIČNA VZGOJA

Knjižnica

PONEDELJEK

11.10-11.55

Knjižnica

KATARINA KURNIK

 

TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA, LIKOVNA UMETNOST

OIP-OBDELAVA GRADIV LES, UMETNE MASE, LIKOVNO SNOVANJE 1, 2, NIP- TEHNIKA

Tehnična učilnica

(klet)

ČETRTEK

11.10-11.55

Tehnična  uč.

(klet)

NATALIJA ANDERLUH

 

ŠPORT (+5. a),

OIP- IZBRANI ŠPORT, NIP-ŠPORT

(6. RAZRED)

Kabinet ŠPO pri telovadnici

(pritličje)

 

PONEDELJEK

10.20-11.05

Kabinet ŠPO pri telovadnici

(pritličje)

LUCIJA POLENIK

 

 

SPECIALNA PEDAGOGINJA

 

Učilnica DSP

(1. nad.)

ČETRTEK

7.30-8.20

Učilnica DSP

ALEKSANDER VERHOVŠEK

 

RAVNATELJ

 

Pisarna ravnatelja

I. nadstropje

ALENA MUNDA

 

POMOČNICA RAVNATELJA

Pisarna pomočnice ravnatelja

I. nadstropje

DAMJANA KLADNIK

 

SVETOVALNA DELAVKA

Pisarna ŠSS

pritličje

MONIKA

KRISTANC

 

SVETOVALNA DELAVKA

Pisarna ŠSS

pritličje

RAZREDNA STOPNJA

UČITELJ

RAZREDNIK

DAN

URA

SANJA MARCEN CVAHTE

PETRA ODLAZEK

1. a

SREDA

12.00–12.45

HELENA BREZOVNIK

1. b

PONEDELJEK

7.30–8.15

SARA MERNIK

LAVRA KUSERBANJ

1. c

PONEDELJEK

12.00–12.45

DARJA BASTL

2. a

PONEDELJEK

8.20-9.05

SIMONA ZUPANČIČ

2. b

PONEDELJEK

7.30-8.15

JULIJA KRAMER

3. a

TOREK

8.20-9.05

ANITA ŠMID

3. b

TOREK

10.20-11.05

BERNARDA JERAJ

4. a

PONEDELJEK

7.30-8.15

SARA URBANIJA

4. b

SREDA

7.30-8.15

NEVENKA DEČMAN

5. a

PETEK

8.20-9.05

ŠPELA KRESNIK

5. b

PETEK

8.20-9.05

ANDREJA CVELFER

5. c

PONEDELJEK

11.10-11.55

TADEJ GREGORC

OPB

Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši

HELENA ŠKARLIN

OPB

Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši

EMA KUHAR

OPB

Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši

NADJA ROBNIK

OPB

Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši

DARJA KOREN

OPB

Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši