Petkovo popoldne se je za večino naših učencev končalo s šolskim zvoncem, ki je naznanil konec pouka in začetek težko pričakovanega konca tedna. Za Luko Godnika, Miho Krznarja ter Zaro in Benjamina Memića pa se je najrazburljivejši del dneva šele pričenjal. Naše mlade glasbenike je namreč čakal nastop na AC FRI MOBIL s priznanim bobnarjem skupine Elvis Jackson, Markom Sorškom – Sokijem. Podjetje AC FRI MOBIL je naši šoli konec lanskega šolskega leta v sodelovanju z g. Sorškom podarilo glasbene inštrumente, ki smo jih tokrat veselo uporabili ravno v njihovem avtosalonu ob predstavitvi dveh novih modelov Toyotinih avtomobilov. Vabila na svečano predstavitev smo bili zelo veseli, še bolj pa priložnosti, da skupaj s še nekaterimi vabljenimi glasbenimi gosti obiskovalcem avtosalona popestrimo petkovo popoldne. Bilo je izvrstno in nepozabno.

Špela Lipuš, mentorica