Že tradicionalno je prva polovica januarja rezervirana za skupne MEPI priprave III. osnovne šole Celje, Gimnazije Celje – Center in Šolskega centra Celje. Skupne priprave so namenjene izobraževalnim vsebinam, povezanim z nudenjem prve pomoči, orientacije in uporabo taborniške opreme s poudarkom na pripravi hrane z gorilniki. Seveda pa se v času skupnih priprav zgodi še dosti več, saj se veliko časa nameni tudi spoznavanju drug drugega, sodelovanju, igranju socialnih iger, športnim in drugim zabavnim aktivnostim. In teh je letos bilo veliko, tako da bi si želeli, da se kakšen podoben konec tedna organizira še kdaj. Kdo bi si ne želel dveh dni polnih dobre volje, razposajenosti in smeha, ko te ne omejujeta računalnik in telefon. Otroci se znamo zabavati in imeti lepo tudi brez vseh elektronskih naprav, le družiti se moramo in naprave pustiti v predalu. Hvala projektu MEPI za tako prijetno in nepozabno izkušnjo!

MEPI-jevci III. OŠ Celje