Spoštovani  starši,

obveščamo vas,  da bodo tudi zaposleni na naši šoli sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja v sredo, 9. 3. 2022, ki jo organizira Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije in v kateri bo sodelovalo večina slovenskih osnovnih šol.

Na dan stavke na šoli ne bomo izvajali vzgojno-izobraževalnega programa, poskrbeli pa bomo za nujno varstvo učencev I. triade, ki tovrstno pomoč potrebujejo.

Starše, ki ne morete organizirati varstva za svojega otroka, prosimo, da nam to do jutri do 10. ure javite v tajništvo šole na telefon 03/4251400.

Zavedamo se, da vam bo to povzročilo kar nekaj nevšečnosti, za kar se vam vnaprej iskreno opravičujemo in vas obenem prosimo za razumevanje.

Celje, 7. 3. 2022

Aleksander Verhovšek, ravnatelj