Spoštovani starši!

Vlada RS je dne 28. 3. 2021 zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni COVID-19 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter v univerzah in visokošolskih zavodih.

Odlok velja od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021 in pouk v tem času poteka na daljavo po ustaljenem načinu.

Nujno varstvo se organizira za učence, katerih starši (ali eden od njih, če je samohranilec) so zaposleni v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi.

Odlok določa, da se zaposlitev staršev ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca.

V šolo naj bi se učenci vrnili v ponedeljek, 12. 4. 2021. V kolikor bo prišlo do kakšne spremembe, vas bomo o tem obvestili na šolski spletni strani.

V času zaprtja šole smo za informacije dosegljivi na telefonski številki 03 425 14 00.

Učencem želimo uspešno delo in se kmalu vidimo v šoli.

Alena Munda,

pomočnica ravnatelja