Spoštovani starši!

Urad predsednika vlade v odstopu g. Marjana Šarca je sporočil, da se zaradi širitve okužbe z virusom COVID-19 s ponedeljkom, 16. 3. 2020, predvidoma za obdobje 14 dni zapirajo vrata vzgojno-izobraževalnih zavodov.

Učencem šole smo po šolskem ozvočenju že sporočili, da bodo šole zaprle svoja vrata. Prosimo vas in vaše otroke, da redno spremljate spletne objave na naši spletni strani.

Jutri, v petek, 13. 3. 2020, pouk v slovenskih šolah poteka nemoteno. Vse potrebne informacije bodo otroci prejeli še jutri v času rednega pouka. Prav tako bomo o načrtovanih ukrepih preko šolske spletne strani redno obveščali tudi vas.

Vljudno prosimo za potrpljenje in razumevanje, saj vas do prejetja uradnih informacij MIZŠ žal ne moremo seznaniti s podrobnostmi načrtovanih ukrepov.

Aleksander Verhovšek,

ravnatelj III. OŠ Celje