Če velja soditi po dosedanjih vremenskih izkušnjah, smo v Celju našli najboljši recept, kako privabiti sneg, da končno pobeli naše mesto. Letos smo namreč že tretjič imeli priložnost veseliti se prvega snega in hkrati obiska osrednje slovesnosti ob podelitvi bronastih in srebrnih MEPI priznanj. Slednja je letos bila v petek, 18. 1. 2019, ob 18. uri v Narodnem domu. Letošnjo prireditev je pripravila Srednja zdravstvena šola Celje. Voditelj soprireditve je bil naš nekdanji učenec in bodoči prejemnik zlatega MEPI priznanja, Fazli Gashi. Tudi drugače sta na oder poleg naših lanskih šestih bronastih devetošolk bila vabljena tudi Jan Koren in Špela Bošnjak, prav tako nekdanja učenca III. OŠ Celje ter prejemnika srebrnega priznanja MEPI.

Naša MEPI družina se tako vsako leto povečuje in postaja vse žlahtnejša. Morda nas že čez eno leto čaka naša prva zlata podelitev, ki se je že zelo veselimo. Vse naše nekdanje, še posebej pa sedanje mepijevce pa spodbujamo, da v programu MEPI še vedno iščejo nove izzive in izkušnje.

MEPI mentorji