Kdaj ste si nazadnje vzeli čas in vzeli knjigo v roke? Ste prebrali knjigo, ki se vas je posebej dotaknila, vas pretresla? Vam je odprla nov pogled na svet?  Delite z nami vašo bralno izkušnjo!

Pridružite se bralni znački za odrasle na III. osnovni šoli Celje, kjer se združujemo starši, stari starši, učitelji, sorodniki in prijatelji v želji, da branje postane ali ostane pomemben del naših življenj ter nas učenci oziroma otroci doživljajo kot zgled na poti k bralni pismenosti.

Med branjem in pogovori o knjigah se sprostimo, izklopimo vsakdanje težave in se povežemo. Zato vas vabimo, da nam sporočite vaša bralna priporočila v živo, na naših srečanjih, preko spleta, računalnika. Morda sta ravno prihajajoči jesen in zima čas, da gremo v knjižnico, si naredimo bralno zalogo ter obudimo našo domišljijo in oplemenitimo svoja besedna obzorja.

Lepo povabljeni v našo bralno družbo, ki v obliki bralne značke za odrasle z naslovom Beremo skupaj poteka že 11. leto zapovrstjo.

Knjižničarja: Urška Sotler in Tadej Gregorc