RAZPORED VRAČANJA UČBENIKOV ZA 2.-8. RAZRED

(od 17. 6. do 22. 6. 2020)

SREDA, 17. 6. ČETRTEK, 18. 6. PETEK, 19. 6. PONEDELJEK, 22. 6.
1.      URA 7. c (ČANJI) 5. a (DEČMAN) 8. a (ĐUDARIĆ) 2. a (KRAMER)
2.      URA 7. a (SLAPNIK) 5. b (CVELFER) 8. b (KOSABER) /
3.      URA 7. b (ŠPAN) 4. a (ROBNIK) 6. a (JERIČ) 2. b (KUSERBANJ)
4.      URA / 4. b (KUHAR) 6. b (KURNIK) 3. a (BASTL)
5.      URA / / 6. c (LIPUŠ) 3. b (ZUPANČIČ)

Učenci 2. c bodo o terminu vračanja učbenikov obveščeni naknadno.

Vračanje učbenikov bo letos potekalo tako, da bo v matično učilnico določenega oddelka ob začetku učne ure prišel informator, ki bo do šolske knjižnice odpeljal prvo polovico učencev po abecednem vrstnem redu (ostali bodo počakali v razredu z učiteljem, ki izvaja učno uro). Učenci bodo v knjižnico nato vstopili v dveh skupinah po 5-7 učencev. Učbeniki bodo sistematično pregledani, za morebitne poškodovane, uničene ali izgubljene učbenike bodo, kot vsako leto, naknadno izstavljene položnice za odškodnino skladno s šolskim internim pravilnikom o upravljanju učbeniškega sklada. Ko bo prva polovica v knjižnici opravila z vračanjem, bo informator učence pripeljal nazaj v razred ter v šolsko knjižnico odpeljal še drugo polovico razreda. Do konca šolske ure se bodo vsi učenci vrnili v matično učilnico.

Učence prosimo, da upoštevajo dodeljeni termin vračanja učbenikov. Učbenike pred vračilom preglejte ter z njih snamite ovitke (izjema so berila za 6., 7. in 8. razred).

Skrbnik učbeniškega sklada: Tadej Gregorc