Obveščamo vas, da je izšel Javni razpis za izbor uporabnikov programa socialnih in zdravstvenih kolonij, ki se bo tudi letos izvedel v celjskem domu v Baški (otok Krk, Hrvaška), v 10-dnevnih izmenah med 30. junijem in 19. avgustom 2023. Letovanja se lahko udeležijo otroci, ki bodo prijavi priložili mnenje zdravnika (zdravstveno napotnico), s sredstvi Mestne občine Celje pa bo letovanje omogočeno tudi tistim, ki si ga drugače ne bi mogli privoščiti.

Na razpis se lahko prijavijo učenci, ki:

• imajo stalno prebivališče v Mestni občini Celje,
  • predložijo veljavno odločbo CSD o otroškem dodatku za določitev višine sofinanciranja,
  • za potrebe zdravstvene kolonije pa predložijo zdravnikovo potrdilo o zdravstveni indikaciji.

Več o koloniji si lahko preberete v razpisni dokumentaciji na spletni strani www.celeia.si, v spodnjih dokumentih pa vam je na voljo splošno obvestilo o kolonijah in prijavnica za socialno kolonijo.

Vloge s prilogami pošljite po pošti ali elektronski pošti na naslov: Celeia d. o. o, PE Celje, Kosovelova ulica 14, 3000 Celje, oziroma info@celeia.si, najkasneje do 19. 5. 2023. Vljudno vabljeni!